News
News
Image

İzmir Merkezli Oyun Şirketi Ruby, ABD’de Yükseliyor

Ruby Games Studio, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yükselişini sürdürüyor. İzmir merkezli Ruby, 3 Ekim 2019’da ABD’deki Android ve iOS kullanıcıları tarafından sevilmiş gibi görünüyor. Öyle ki günün verilerine göre Ruby’nin Hunter Assassin ve Gym Flip isimli oyunları kendilerine ilk sıralarda yer buldu.

Design is our playground. While we create an awesome experience, we like having fun. No animals were harmed, no bridges were burned during our parties.

iOS Tarafında Hunter Assassin

Bugünün verilerine baktığımızda firmanın Hunter Assassin isimli oyuncu ABD’deki iOS mağazasında en popüler ücretsiz oyunlar arasında 3. sırada yer alıyor. Oyunun hemen üzerinde son dönemi adeta kasıp kavuran yapımlardan Call of Duty Mobile ve Mario Kart Tour yer alıyor. Öyle ki Call of Duty Mobile yakın dönemde toplamda 20 milyon indirmeye geçerken, Mario Kart Tour ise henüz ilk gününde 20 milyon indirme sayısına ulaşmıştı.

Android Tarafında Gym Flip

Bugünün Android’teki popüler yapımları arasındaysa Ruby’nin Gym Flip isimli oyunu yer aldı. Gym Flip bugünün en popüler 7. Android oyunu olarak dikkat çekti. Gym Flip’in 7. sırada yer aldığı listenin ilk iki sırasında yine Mario Kart Tour ve Call of Duty’i görüyoruz. Mobidictum olarak Ruby Games Studio’yu kutlarız. Yerli ekibimize daha nice başarılar diliyoruz.

Kaynak: https://mobidictum.com/mobil-oyun-haberleri/izmir-merkezli-oyun-sirketi-ruby-abd-de-yukseliyor